MYSTAV
1

Realizace staveb

Realizace staveb

Provádíme stavby, rekonstruce a nástavby rodinných domů, bytových domů, komerčních a rekreačních objektů, komunikací. Dále sadové a terénní úpravy a ostatní dokončovací práce.

2

Projektová dokumentace

Projektová dokumentace

Zajistíme dokumentaci k Vašemu projektu.

3

Inženýrská činnost

Inženýrská činnost

K Vašemu projektu zajistíme kompletní inženýrskou činnost - projednání všech povolení s úřady státní zprávy a příslušných organizací.

O nás

Společnost MYSTAV spol. s r. o. byla založena v roce 1991. Hlavní obchodní zájem společnosti je situován do odpovídajícího segmentu trhu – opravy, rekonstrukce, novostavby v kategorii rozpočtových nákladů staveb do 50 mil. Kč. Za dobu své existence si společnost MYSTAV spol. s r.o. získala dobré jméno především kvalitou odvedené práce, včasným plněním zakázek a flexibilním přístupem k zákazníkovi a tím i dobré postavení v konkurenci stavebních firem stejné kategorie. Velký důraz klade společnost na dodržování sjednaných termínů, kvality a cen provedených prací. Společnost MYSTAV spol. s r.o. dodává veškeré stavby včetně kompletních řemesel, zároveň se snaží vyjít vstříc specifickým požadavkům zákazníků, samozřejmostí je dodržení technologických postupů. Na dokončená díla vystavuje záruky dle platných norem.

Personální a technický potenciál společnosti:

V čele společnosti stojí výkonný ředitel společnosti, pan Jan Fleischmann. Technický management společnosti tvoří odborně zdatní lidé s mnohaletou praxí a zkušenostmi z oboru stavební výroby. 

Sídlo a provozovna společnosti:

Sídlo společnosti a pracoviště administrativy a technické přípravy je v Praze 4, ul. Na Záhonech 71. Stavební dvůr má firma v obci Herink, Praha – východ. Vybavení technikou odpovídá požadavkům a potřebám – od malé ruční mechanizace, mobilních dílen pro řemesla, lehkotonážních nákladních automobilů s nosností 3,5t, zdvihacích mechanismů (GEDA), lešení Hünnebeck, až po stroje pro zemní práce (UNC, BOBCAT, TAKEUCHI) a věžového jeřábu.

Většina zakázek byla realizována především na území hlavního města Prahy a okolí. Po dobu čtyř let prováděla stavební práce také na území Německa.

V současné době společnost provádí především:

Výstavbu nových rodinných domů - rekonstrukce a přestavby rodinných domů, průmyslových, skladovacích a administrativních objektů – rekonstrukce restaurací a obchodů – nástavby bytových domů – zateplení fasád včetně nátěrů (školky, panelové domy) – výměny oken v panelových domech –  rekonstrukce zastřešení budov – výměny plynového, kanalizačního, vodovodního vedení a ústředního topení – terénní úpravy vč. sadových, hřiště, chodníky, oplocení

Ekonomické údaje:

Základní kapitál: 2,24 milionu Kč